Tupac Shakur

visone

Super Moderator
Tupac Shakur- znany pod pseudonimem 2pac i Makaveli ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku. Śmierć rapera jest bardzo kontrowersyjna gdyż większość ludzi uważa, że Tupac żyje dalej a swoją śmierć upozorował tak by inni myśleli, że jest martwy ponieważ miał dość życia gangstera. Jest wiele dowodów na to, że 2pac żyje m.in używanie backmaskingu w swoich utworach, teoria 7, brak tatuażu Makaveli podczas sekcji zwłok i wiele innych. Ciekawą sytuacją jest również to, że po "śmierci" Tupaca do szpitala przyszedł list z miejscowości Rukahs o treści: Did you think I'm live? oznaczające Czy wiesz, że żyje? Zapewne zastanawiacie się o co mi chodzi? Odczytajcie od tyłu miejscowość z której przyszedł list i przeczytajcie czerwony nagłówek tematu. Już wiece o co chodzi? Dziwne prawda? Dzień przed "śmiercią" 2pac opróżnił swoje największe konto bankowe. Tupac zmienił swoją ksywkę na Makaveli który był włoskim pisarzem. Tupac czytał jego książki kiedy był w więzieniu. Nic dziwnego? Makaveli upozorował swoją śmierć, czy Tupac chciał zrobić to samo? Raper o ksywie Blac Haze ma bardzo podobny głos do 2paca, ma bardzo podobne tytuły utworów a w dodatku NIGDY nie zagrał koncertu, przez co nikt nie wie czy tak na prawdę osoba z okładki to jest rzeczywiście Blac Haze czy to rapujący 2pac pod inną ksywą. Człowieka na okładkę przecież nie trudno znaleźć. 2pac jest przez wielu uznawany za króla rapu za swoją muzyczną twórczość. Każdy kto słucha rapu wie, że jest to jedna z najbarwniejszych postaci i docenia jego wspaniały talent. Tak czy siak 2pac pozostanie w sercach każdej osoby która słucha rapu. Zostawił nam swoje wspaniałe dzieła, do których warto powracać.
Na koniec podam przykłady stosowanego przez rapera backmaskingu (ukrytych wiadomości czytanych od tyłu)
- "Tak żyję i tęsknie za tobą" (utwór: This Life I Lead)
- "Powinieneś mnie zobaczyć, wrócę" (utwór: Pac's Life)
- "Jestem spokrewniony z Haze" (utwór: Ghost, Blac Haze brzmi znajomo?)
- "Boże przebacz mi ale zaplanowałem swoją śmierć" (utwór: Troublesome)
- "Jedyną drogą dla mnie by powrócić jest Makaveli" (utwór: Ghost)
- "Zdjęcie ze mną na mojej finałowej scenie jest fikcją" (Chodziło o zdjęcie z sekcji zwłok?)
- "Potem jednak stwierdziłem, że mam tego dość, i że musi istnieć jakaś inna droga wyjścia ku pieniądzom i sławie. Zmieniłem swoje imię i zagrałem w coś innego. Miałem dość pozostawania w tym błędnym kole" (Przypominam 2pac chciał uciec z życia gangstera)
Teksty tłustym drukiem nie są backmaskingiem a normalnym tekstem w jego utworach
Natomiast te pierwsze są ukrytymi wiadomościami które przez przypadek się nie stworzą a dotyczą upozorowania jego śmierci. Backmaskingów jest za dużo aby je tu wypisywać wystarczy zagłębić się w temacie 2paca.
Po tym co napisałem korzystając z własnej wiedzy i internetu chyba każdy dochodzi do wniosku, że 2pac żyje i upozorował swoją śmierć bo dowodów jest na to bardzo dużo. Niedługo dla niedowiarków dodam w tym temacie kolejne backmaskingi.

Z poważaniem, visone.​
 
  • Like
Reactions: S!p

Create an account or login to comment

You must be a member in order to leave a comment

Create account

Create an account on our community. It's easy!

Log in

Already have an account? Log in here.

Back
Do góry