AWP - Opis

visone

Super Moderator
W tym poradniku opiszę najlepszą broń snajperską - AWP.
Opis: Koszt - 4750 $$ , Waga - 6 KG , Moc - 7000 J(przykładowo AK 47 ma moc 1992 J) 10 naboi w magazynku. Po oddanym strzale trzeba odczekać chwilę aby oddać następny.
Zdjęcie:

Jest to broń jak już wcześniej wspomniałem snajperska związku z tym posiada przybliżenie 2x (zoom) Jest to broń która posiada największa moc spośród wszystkich w CS - bo aż 7000 J czyli więcej o 5008 J od AK 47. Przez co każde uderzenie w klatkę piersiową przeciwnika kończy się jego śmiercią. Jednak gdy trafimy w nogi nie zabijemy przeciwnika 1 strzałem. Trafienie w głowę zadaje ponad 400 punktów życia. Snajperka ta jest droga bo prawie 5000 $$ ale z dalekiej odległości z przybliżeniem o 2 razy jest stosunkowo łatwo trafić w przeciwnika co w 90% kończy się to jego śmiercią. Czyli z daleka jest łatwo zabić przeciwnika, ale czy z bliska również? Każda broń w CS-ie oprócz snajperek posiada celownik, awp jest snajperką i celownika nie posiada(w przybliżeniu ma) Związku z tym gdy przeciwnik jest blisko nas nie mamy czasu aby przybliżać dlatego aby zabić przeciwnika z bliskiej odległości trzeba mieć wprawę i umieć robić fast-zooma który polega na tym że prawie natychmiastowo naciskamy prawy i lewy przycisk myszy(nie widać nawet jak przybliżamy i odrazu oddajemy strzał) - wiem to wydaję się trochę dziwne ale przykładowo ja nauczyłem się już tego. Strzelając z tej broni nie możemy się ruszać tzn. w chwili oddawania strzału nie możemy się poruszyć w żadną stronę, bo gdy to uczynimy nasz strzał będzie daleki od naszego celu. Nawet gdy wróg jest blisko nie możemy popełniać tego błędu bo wtedy mamy 99% pewność że nie trafimy przeciwnika.
Poradnik 100% by visone. Napisany dla e-sipek.pl
Bezwzględny zakaz KOPIOWANIA go na inne fora, bez mojej zgody !
 
  • Like
Reactions: S!p

Create an account or login to comment

You must be a member in order to leave a comment

Create account

Create an account on our community. It's easy!

Log in

Already have an account? Log in here.

Back
Do góry